Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco, otrzymuj informacje o nowościach i promocjach - zapisz się na newsletter!

Praca

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
INŻYNIER SERWISU
Miejsce pracy: Lublin / praca w terenie

Opis stanowiska:

  • Obsługa serwisowa sprzętu diagnostycznego w zakresie instalacji, przeglądów oraz napraw (aparatura rentgenowska) w siedzibie Klienta.
  • Praca zarówno w siedzibie firmy jak i u Klienta na terenie całej Polski
  • Kontakt z Klientem w zakresie prowadzonych prac serwisowych
  • Diagnozowanie usterek technicznych, ich analizowanie i raportowanie

Wymagania oraz oczekiwane kompetencje:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o kierunku elektrotechnika, elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z czytaniem schematów, projektowaniem, testowaniem analogowych i cyfrowych układów elektronicznych
  • Umiejętność programowania będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, profesjonalizm, umiejętność pracy w zespole oraz chęć rozwoju posiadanych umiejętności
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie oraz dużą samodzielność w działaniu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania w rozwój własny i firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres tomed@tomed.com.pl